About

onas

Po letech spánku se Misch Masch vrací zpátky na scénu!

V pražské klubové scéně se nemluví o ničem jiném:„Misch Masch se otevírá“, „Letná znovu ožije“, „Staré časy se vrací“. Málokdo ale ví, že se starými časy, ať dobrými nebo špatnými, to nebude mít nic společného. Legendární klub koupili zcela noví majitelé a rozhodli se, že ponechají jen dvě věci, adresu a jméno.

Misch Masch v novém

Celý klub má za sebou kompletní rekonstrukci a přestavbu, aby byl schopný držet krok se současnými českými kluby číslo jedna. Majitelé podrobnosti tají, přesto se rozhodli nám poodkrýt aspoň částečný popis nového klubu.

Dvě stage

V klubu Vás čekají dvě hudební stage. Hlavní stage je ve velkém sále a hraje současný hudební směr. Tento prostor je vybaven perfektním zvukem. Největším lákadlem však určitě budou světelné efekty a velké LED obrazovky, které mohou směle soupeřit s úrovní zahraničních klubů. V tomto sále naleznete dva hlavní bary, k dispozici jsou nejen oddělené boxy, ale i barové židle se stoly pro menší skupiny či páry. Music klub je také vhodný k pořádání firemních večírků včetně cateringu, oslav narozenin nebo rozlučky se svobodou.

Pivní bar

Druhá stage se nachází ve vedlejším sále, který je od hlavního rozdělen unikátním pivním barem. Zde si přijdou na své milovníci tohoto tekutého zlata. Na druhé stage je připraven hudební styl Oldies  pro fanoušky 80. a 90. let. Najdete zde také dva ostrovní bary. Na ochozu, který je umístěn nad sálem, budete mít k dispozici jídelní zónu pro zajištění občerstvení po celou noc. V nabídce je domácí pizza a gyros.

Samozřejmě nechybí ani VIP salónek, který je zčásti umístěn nad hlavní chodbou při vstupu do podniku a zčásti ve formě „sky boxu“ nad hlavním sálem. I tento prostor disponuje svým vlastním barem a navíc širším výběrem prémiového sortimentu. Klub je otevřen Čt, Pá, So od 21 – 05 hod na adrese Veletržní 61, Praha 7

English version